Trzebinia, Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Magazynier/operator WÓzka WidŁowego

Trzebinia

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.Dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

MAGAZYNIER/OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Opis stanowiska pracy:

-dostarczanie surowców na linie konfekcyjne
-odwożenie wyrobów gotowych z linii konfekcyjnych
-foliowanie palet z wyrobami gotowymi
-ewidencja działań w systemie
-układanie towaru na palety
-utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Oferujemy:

-umowa o pracę tymczasową
-praca w systemie trzyzmianowym

Wymagania:

-uprawnienia na wózki widłowe z wymianą butli gazowych

Mile widziane:

-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 14 Pazdziernik, 2015  14:20

Identyfikator: 564543

Wyświetleń: 2040